Sprawdź status swojej naprawy

Celem firmy LetMeRepair jest pozostawanie najbardziej wydajną firmą w zakresie świadczonych usług przy jednoczesnym osiąganiu wysokiej satysfakcji klienta.


Twój globalny, ale lokalny partner.

Zawsze uważaliśmy, że powinniśmy świadczyć nasze usługi tak blisko klienta, jak to tylko możliwe. Ponad 20 własnych centrów serwisowych w regionie EMEA, niezależni technicy w terenie i sieć partnerów w wybranych krajach sprawia, że dostarczamy natywne usługi i rozwiązania naszym klientom w ponad 25 krajach.

map

Lokalizacje LetMeRepair

- Niemcy Bautzen, Kirschau, Kleinmachnow, Leipzig, Köln, Obernburg, Hamburg
- Polska Kalisz
- Francja La Roche Sur Yon
- Szwecja Uppsala
- Norwegia Kjeller
- Wielka Brytania East Kilbride
- Hiszpania Málaga
- Portugalia Abóboda
- Turcja Istanbul
- Afryka Południowa Cape Town, Durban, George, Johannesburg

W 100% serwis !

LetMeRepair jest firmą czysto usługową, która nie zajmuje się sprzedażą ani dystrybucją produktów. Jako partner outsourcingowy naszą misję widzimy we wspieraniu modelu biznesowego naszych klientów dzięki niezawodnym, elastycznym, wydajnym i wysokiej jakości usługom.

Niezależni od 2003 roku.

LetMeRepair jest firmą prywatną, zarządzaną przez jej akcjonariuszy. Jesteśmy w pełni niezależnym i neutralnym dostawcą usług, ponieważ żaden producent, detalista, kanał dystrybucji ani operator nie mają żadnych udziałów w LetMeRepair. Ponadto, wierzymy w samofinansujący się wzrost tylko po to, aby zapewnić stabilność finansową firmy. Jesteśmy niezawodnym partnerem dzisiaj, jutro i w nadchodzących latach!