Sprawdź status swojej naprawy

Co nowego

Zmiany w obsłudze serwisowej Epson


Mając na względzie zapewnienie jak najwyższego poziomu obsługi serwisowej swoim klientom, firma EPSON zdecydowała się rozszerzyć współprace z firmą LetMeRepair Poland sp. z o.o., jako oficjalnym partnerem w zakresie serwisowej opieki gwarancyjnej.
LetMeRepair obsługiwać będzie wszystkie zgłoszenia napraw i serwisów gwarancyjnych sprzętu Epson, obsługując je zgodnie z najwyższymi standardami. Użytkownicy urządzeń Epson mogą rozwiązywać problemy ze sprzętem zarówno kontaktując się z oficjalną infolinią Epson pod nr +48 22 295 37 25 (pn.-pt. od 9.00 do 17.30), jak i dostarczać sprzęt bezpośrednio do jednego z serwisów LetMeRepair w Kaliszu przy ulicy Częstochowskiej 140 oraz w Warszawie przy ul. Harfowej 1a.
Równocześnie końca dobiega współpraca z dotychczasowym partnerem serwisowym Epson - DEA Sp. z o.o. Z początkiem kwietnia wszystkimi zgłoszeniami obsługiwanymi przez DEA oraz związanymi z nimi zapytaniami klientów zarządzać będzie LetMeRepair.

O firmie LetMeRepair Poland

LetMeRepair Poland jest wiodącym dostawcą usług z zakresu obsługi klienta i obsługi posprzedażowej dla branży IT, telekomunikacyjnej i elektroniki konsumenckiej w Europie. Unikalne połączenie dużego zasięgu geograficznego, szerokiej gamy oferowanych usług oraz wieloletniego doświadczenia i wiedzy specjalistycznej sprawiają, że LetMeRepair Poland jest cenionym przez wszystkich klientów partnerem. Firma LetMeRepair Poland będąca częścią grupy LetMeRepair powstała w 2007 roku z założeniem dostarczania usług i rozwiązań dedykowanych dla polskiego rynku. W chwili obecnej partnerów firmy i użytkowników końcowych wspiera ponad 100 pracowników w oddziałach w Kaliszu i Warszawie oraz w rozproszonej na terenie całego kraju sieci serwisantów.

O firmie Epson

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.
Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 80 000 pracowników w 86 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.
http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1750 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2016 osiągnął sprzedaż równą 1,7 mld euro.
http://www.epson.pl
Wizja środowiskowa 2050
http://eco.epson.com


poprzedniawszystkie